Wszystko zaczęło się od makijażu…


 

A teraz proponuję Państwu kompleksową obsługę w zakresie wizerunku (zarówno osoby indywidualne jak i instytucje), czyli makijaż + ubiór + analiza kolorystyczna + wspólne zakupy + jestem otwarta na propozycje i sugestie.

Jestem autorką serwisu www.jakasylwetka.pl, czyli wirtualnego programu analizy sylwetki i doboru garderoby – zapraszam wszystkie Panie, w tym też wizażystki i stylistki, zainteresowane tym narzędziem ułatwiającym pracę z klientką.

Intensywnie pracuję nad blogiem www.jaksieubierac.pl, na którym prezentuję całą (no prawie 😉 ) swoją wiedzę z zakresu ogólnie pojętego wizerunku. Oprócz tego artykuły swojego autorstwa publikuję systematycznie na kilku portalach internetowych.

Mocno zajmuje mnie kolejna dziedzina, jaką jest fotografia – zapraszam na moją fotograficzną stronę www.justyna-jazgarska.pl oraz oczywiście zapraszam przed obiektyw :-).

Ale od początku…

Makijaż początkowo był moim hobby, które z czasem przerodziło się w pracę zawodową. Ogromną satysfakcję daje mi połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe, sylwestrowe, ślubne, do sesji zdjęciowych, pomagam w doborze kolorystyki do typu urody za pomocą specjalistycznych chust, doradzam w zakresie indywidualnej stylizacji i wizerunku. Staram się w swojej pracy korzystać ze zdobytej wiedzy, ale też nie zapominam o tym, że skarbnicą wiedzy jest dla mnie sama klientka/klient. Dlatego też pełne zadowolenie klienta jest dla mnie priorytetem. Prowadzę szkolenia z zakresu wizażu, stylizacji, wizerunku biznesowego. Stale współpracuję z Gdańską Szkołą Kosmetyczno-Fryzjerską i Szkołami Policealnymi „Profesja” w zakresie prowadzenia zajęć z wizażu i stylizacji, Polskim Towarzystwem Ekonomicznym w Gdańsku, Centrum Doradczo-Szkoleniowym w Gdyni i innymi instytucjami, prowadząc szkolenia lub bloki szkoleniowe z wizerunku biznesowego.

Jestem finalistką Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej (Uroda 2010).

Uwielbiam mocny i kolorowy makijaż oka, a centymetr od dawna ma swoje miejsce w mojej torebce. :-). Trwam w zachwycie nad tym, ze na nasz idealny wizerunek ma wpływ nie tylko poczucie smaku i artyzm, a w głównej mierze matematyka (proporcje twarzy, proporcje ciała) i fizyka (złudzenia optyczne). Udaje mi się łączyć w pracy zawodowej (i nie tylko) te wydawałoby się sprzeczne kwestie….

 

Serdecznie zapraszam!

Justyna Jazgarskailuste.pl
  • Facebook